Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
31
Ne
1
Po
Únor 2021
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
1
Po
Březen 2021
2
Út
3
St
4
Čt
5
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
31
St
1
Čt
Duben 2021
2
3
So
4
Ne
5
Po
6
Út
7
St
8
Čt
9
10
So
11
Ne
12
Po
13
Út
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
Pondělí
10.08.2020
FG 1
FG 2
Úterý
11.08.2020
FG 1
FG 2
Středa
12.08.2020
FG 1
FG 2
Čtvrtek
13.08.2020
FG 1
FG 2
Pátek
14.08.2020
FG 1
FG 2
Sobota
15.08.2020
FG 1
FG 2
Neděle
16.08.2020
FG 1
FG 2
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
06:30 - 07:30
Ranní kruháč
Míša Homoláčová
16:30 - 17:30
FG 1
18:00 - 19:00
Kondiční kickbox
Šárka Melínová
21:00 - 22:00
FG 1
16:30 - 17:30
FG 2
21:00 - 22:00
FG 3
07:00 - 08:30
FG 1
16:15 - 17:15
FG 2
18:00 - 19:00
FG 1
19:00 - 20:15
FG 1
21:00 - 22:00
FG 2
07:00 - 08:30
FG 2
16:15 - 17:15
FG 3
18:00 - 19:00
FG 2
21:00 - 22:00
FG 4
16:30 - 17:45
FG 1
06:30 - 07:30
Ranní kruháč
Míša Homoláčová
14:15 - 15:30
FG 1
15:45 - 16:45
FG 1
17:00 - 18:00
Kondiční kickbox
Šárka Melínová
19:45 - 21:45
FG 2
14:15 - 15:30
FG 2
15:45 - 16:45
FG 2
19:45 - 21:45
FG 3
15:45 - 16:45
FG 3
12:00 - 14:00
FG 1
14:00 - 16:00
FG 1
16:00 - 17:30
FG 1
19:00 - 20:15
FG 1
20:45 - 22:45
FG 1
12:00 - 14:00
FG 2
14:00 - 16:00
FG 2
16:00 - 17:30
FG 3
20:45 - 22:45
FG 2
14:00 - 16:00
FG 3
06:00 - 07:00
FG 2
17:30 - 18:30
Kalistenika
záskok Pája
Pavla Dvořáková
11:00 - 12:15
FG 1
11:00 - 12:15
FG 2
16:00 - 18:00
FG 1
18:00 - 19:00
FG 1
20:00 - 21:00
FG 1
17:00 - 18:00
FG 2
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace